Rádi Vám poradíme: +49 1578 8728 442, roman.taldik@render-gmbh.de - mluvíme Vaší řečí

...

Příslušenství


Mobilní / Stabilní nakládací podesta

Všechny naše průmyslové odmašťovací a čistící systémy je od průměru koše 900 mm a výše možné vybavit mobilní nakládací podestou s možností vysouvání a zasouvání koše. 


Filtrace a Mikrofiltrace

Kromě základní filtrace filtry 500 µm z nerezové oceli nabízíme možnosti mikrofiltrace čisticích médií - to  kromě speciálního filtru zahrnuje vysunutou zásobní nádrž s vertikálním čerpadlem se zvýšeným výkonem a frekvenčním měničem. Filtrační vložky jsou možny až do 5 µm.


Odlučovače oleje / Olejové separátory / Odkalovače

Se separátory/odlučovače oleje lze prodloužit životnost čistících médií. Nabízíme řadu možností, od nejjednodušších kulových odtokových ventilů přes konvenční diskové sběrače až po koalescenční separátory a sedimentační nádrže.


Odsávání par / Kondensátory par

Od průměru koše 1150 mm a výše jsou všechny naše čisticí zařízení, ve smyslu příslušné normy, vybavené odsávacím systémem s ventilátorem na odtah par z čisticí komory. Pro menší zařízení není odtah par nutný, ale je ho možné zvolit jako opci. Pro zákazníky, kteří nemají možnost vyústění par mimo pracovní prostor máme v nabídce kondenzátory par i s rekuperací zkondenzované vody, neboli i bez rekuperace - podle přání a potřeb zákazníka.


Koše a košové systémy

K čistícím zařízením dodáváme jak typizované, tak i speciální koše a přípravky pro bezpečné uložení dílů s citlivými povrchy.


Další příslušenství a doplňky

Naše mycí stroje a zařízení je možné dále vybavit: automatickým doplňováním vody, automatickým přimícháváním kapalných čisticích prostředků, automatickým měřením stavu a kondice čistících médií, automatickým ovládáním poklopů/dveří, zvýšením nosnosti košů a otočných mechanismů, odkapávací a bezpečnostní vanou, odsáváním a kondenzátory par, routrem k údržbě na dálku, ovládáním SPS, deionizátory vody, vysokotlakým čištěním, nepřímým ohříváním médií, tepelnou a protihlukovou izolací, propracovanými odčerpávacími systémy pro zásobní nádrže, zvedacími podestami, speciálními dopravníky pro koše a k dispozici je ještě mnoho a mnoho dalšího příslušenství...