Příslušenství

Rádi Vám poradíme: +49 1578 8728 442, roman.taldik@render-gmbh.de - mluvíme Vaší řečí

Mobilní nakládací podesta

Všechny naše čistící zařízení je od průměru koše 900 mm a výše možné vybavit mobilní nakládací podestou s možností vysouvání a zasouvání koše. 


Filtrace a Mikrofiltrace

Kromě základní filtrace filtry z nerezové oceli nabízíme možnosti mikrofiltrace čisticích médií - to  kromě speciálního filtru zahrnuje vysunutou zásobní nádrž s vertikálním čerpadlem se zvýšeným výkonem a frekvenčním měničem.


Odlučovače oleje

Se separátory/odlučovače oleje lze prodloužit životnost čistících médií. Nabízíme řadu možností, od nejjednodušších kulových odtokových ventilů přes konvenční diskové sběrače až po koalescenční separátory a sedimentační nádrže.


Koše a košové systémy

K čistícím zařízením dodáváme jak typizované, tak i speciální koše a přípravky pro bezpečné uložení dílů s citlivými povrchy.


Další příslušenství

automatické doplňování vody, automatické přimíchávání kapalných čisticích prostředků, automatické ovládání poklopů/dveří, zvýšená nosnost košů a otočných mechanismů, odkapávací a bezpečnostní vaně, odsávání a kondenzátory par, routre k údržbě na dálku, ovládání SPS, deionizátory vody, nepřímé ohřívání médií, tepelná a protihluková izolace stroje a mnoho mnoho dalšího příslušenství...